انتخاب سایز مناسب

انتخاب سایز مناسب

1399/6/26 اخبار

آیا برایتان پیش‌آمده است که لباس بچه‌گانه زیبایی را از طریق اینترنت و شبکه‌های اجتماعی انتخاب و پسند کرده باشید؛ اما به خاطر تردید در درست بودن سایز این لباس از خرید آن منصرف شده باشید؟ حتی ممکن است لباس را خریده، اما پس از دریافت آن متوجه شده باشید که سایزاشتباه را انتخاب کرده‌اید. برای حل این مشکل با ما همراه باشید.

چرا انتخاب سایز مناسب برای کودکان سخت است؟
به‌طورکلی خرید لباس برای کودکان سخت است. آن‌ها سریع رشد می‌کنند و تغییر سایز می‌دهند. همچنین هیچ قاعده کلی برای اندازه‌گیری تمام لباس‌های بچه‌گانه وجود ندارد. ما قصد داریم در این راهنمای سایز لباس بچه گانه راهکارهایی را برای حل این مشکل در خرید آنلاین پوشاک بچگانه ارائه دهیم تا شما بتوانید با خیال راحت از بین پوشاک بچه‌گانه متنوع موجود در فروشگاه‌های اینترنتی، لباس پسرانه و یا لباس دخترانه رؤیایی‌تان را برای کودک دلبندتان سفارش دهید.

چرا انتخاب سایز مناسب برای لباس بچگانه اهمیت دارد؟
شما همیشه دوست دارید که بچه‌ها را در لباس‌هایی زیبا ببینید.لباس‌های دخترانه و پسرانه را در رنگ‌های متنوع و زیبا انتخاب می‌کنید.اما اولین و مهمترین قسمت کار را فراموش نکنید: “انتخاب سایز مناسب” . انتخاب سایز مناسب لباس بچه‌گانه حس بسیار خوبی به کودک می‌دهد.همچنین باعث افزایش اعتمادبه‌نفس و ارتباط بهتر با دوستان می‌شود.انتخاب پوشاک بچه‌گانه در سایز نامناسب مشکلات بسیاری برای بچه‌ها به وجود می‌آورد.بزرگ بودن لباس موجب شلخته و نامرتب بودن و خجل شدن بچه‌ها می‌شود. از طرف دیگر کوچک بودن لباس باعث از دست رفتن احساس راحتی و جنب‌وجوش بچه‌ها می‌شود.به همین دلیل ضرورت دارد که سایز مناسب را برای آن‌ها انتخاب کنیم.

اهمیت سایز مناسب
سایز لباس بچه‌گانه بر چه اساسی انتخاب می‌شود؟
بسیاری از والدین برای انتخاب لباس بچه‌گانه فقط به سن بچه‌ها توجه می‌کنند.سن به‌تنهایی معیار خوبی برای انتخاب لباس نیست.زیرا ممکن است قسمت‌های مختلف بدن کودکان به‌طور متناسب رشد نکرده باشند. بهتر است برای انتخاب سایز مناسب لباس قسمت‌هایی را اندازه‌گیری کنیم.سپس با استفاده از اندازه‌های درج‌شده در راهنمای سایز لباس بچه گانه، سایز مناسب را انتخاب کنید.پس متر نواری را بردارید و مطابق راهنما و جداول اندازه‌گیری کنید تا سایز دقیق لباس برای دختر و یا پسر خود را به دست بیاورید.

در چه مواقعی ضرورت دارد که برای خرید لباس بچه‌گانه از راهنمای سایز لباس بچه گانه استفاده کنیم؟
از بهترین زمان‌هایی که می‌توانیم لباس را باقیمت و کیفیت عالی بخریم؛ در زمان حراج‌های آخر فصل است.درنتیجه باید سایزی را بخریم که در زمان استفاده مناسب بچه‌ها باشد.در این مواقع بهترین گزینه استفاده از راهنمای اندازه لباس‌ها هست؛تا با توجه به سن آن‌ها در هنگام استفاده انتخاب و خرید کنیم.همچنین یکی از محبوب‌ترین و بهترین هدایایی که می‌توان برای بچه‌ها خرید لباس است. ممکن است در زمان خرید هدیه کودک در دسترس نباشد. بازهم می‌توان راهنمای اندازه‌ها را ملاک خرید خود قرار دهیم.از موارد دیگری که اهمیت این راهنما را نشان می دهد؛ سخت بودن اندازه‌گیری بچه‌ها است. زیرا آن‌ها دائماً در حال جنب‌وجوش هستند.اما با توجه به جداول راهنما می‌توان سایز آن‌ها را انتخاب کرد.

راهنمای اندازه‌گیری بالاتنه برای لباس بچه‌گانه
قبل از شروع به این نکته توجه داشته باشید که اندازه لباس پسران و دختران قبل از بلوغ تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد.شما میتوانید از راهنمای سایز لباس بچه گانه برای لباس پسرانه و لباس دخترانه استفاده کنید.دست آوردن اندازه بالاتنه لباس بچه‌گانه باید قد لباس،دور سینه،دور کمر،سر شانه و آستین را اندازه‌گیری کنیم.بهتر است اندازه‌گیری را بدون لباس و از روی پوست انجام دهیم و یا در زمان اندازه‌گیری یک لباس جذب و چسبان به تن داشته باشند.همچنین در زمان اندازه‌گیری متر نواری را به بدن فشار ندهیم تا بچه‌ها در سایز انتخاب‌شده،راحت باشند.

راهنمای سایز لباس بچه گانه
چگونه قسمت‌های بیان شده را اندازه بگیریم؟
قد لباس: برای اندازه‌گیری قد لباس متر نواری را در بالاترین قسمت شانه قرار می‌دهیم. سپس آن را تا انتهای قسمتی که لباس قرار است بپوشاند اندازه می‌گیریم.
دور سینه: متر نواری را به زیر بازوها برده و آن را از برجسته‌ترین قسمت سینه تا پشت شانه‌ها می‌بریم.
دور کمر: متر نواری را در بین باریک‌ترین نقطه پایین دنده‌ها و بالای استخوان لگن قرار داده و اندازه‌گیری کنید. دقت کنید که متر نواری را زیاد فشار ندهید و همچنین بهتر است بعد از خارج کردن نفس اندازهگیری کنید.
سر شانه: درحالی‌که دست‌ها به حالت بسته در کنار بدن قرار دارند؛ امتداد خطی را که بین دست‌ها و بدن قرار دارد را از زیر بازوها دنبال کنید تا به شانه برسید و فاصله این قسمت تا یقه را اندازه بگیرید.
آستین: از همان نقطه‌ای که عرض شانه را اندازه گرفتید این بار متر نواری را به سمت دست‌ها را رها کنید و تا روی مچ دست و یا اندکی پایین‌تر اندازه‌گیری کنید.